Stravování

Dobré jídlo je základem hezké dovolené, o tom není pochyb. A proto dbáme na to, abyste se u nás dosyta, výborně a především kvalitně najedli. Preferujeme českou kuchyni, ale nemusíte se bát o svou linii, není to jen o knedlíkách.

Jak vypadá polopenze na Baurově Dvoře?

Snídaně jako základ dne...

Snídani podáváme formou švédského stolu a je velmi rozmanitá. Kromě základní nabídky jako je máslo, kvalitní šunka a uzeniny, sýry tučnější i méně tučné, vařená vejce, zelenina, nabízíme dále domácí marmelády, výběr z cereálií, piškoty a kvalitní jogurt. Čerstvé rohlíky z pekárny z Vacova jsou skvělým startem Vašeho (i našeho) dne, doplněné o chléb legračního názvu Bobík.

Každý den je nabídka trochu jiná: servírujeme kvalitní sušické párky, míchaná vejce, ovesnou i krupicovou kaši, palačinky, lívance nebo volská oka.

Pečeme domácí koláče a připravujeme i domácí pomazánky. Zkrátka si hned po ránu náramně pochutnáte.

Navíc: Snídat můžete již od 7.00 hodin ráno!

Večeříme rádi...

Prvním chodem večeře je polévka. Specialitou našeho kuchaře Josefa je úžasná zeleninová polévka, ale nepřijdete ani o silné vývary nebo třeba šumavskou zelnici.

Druhý chod je buď jednotný (snažíme se volit jídla, která jsou obecně oblíbená) nebo je na výběr ze dvou jídel. Večer předem nám řeknete svou volbu a druhý den už se můžete těšit. V létě jeden večer místo standardní večeře grilujeme - kuřecí a vepřové maso, vynikající topinky na sádle na grilu, k tomu podáváme zeleninový a těstovinový salát, pečivo, okurky...

Jídelníček je dopředu známý, pokud některé jídlo nejíte nebo máte dietní omezení, rádi Vám připravíme jiné jídlo.

Jedinečné kynuté knedlíky s borůvkami

 


Abyste se mohli v klidu nasnídat i navečeřet, je přímo v jídelně jeden a ve vedlejší místnosti druhý dětský koutek. Na děti tak po celou dobu vidíte a mohou si hrát. Nemusíte se bát, že se budou motat pod nohama, nebo je budete muset držet přikované k židli.

Samozřejmostí jsou pak k dispozici dětské židličky, prostírání, plastové nádobí i příbory a bryndáčky.


Zajdeme na jedno...

Před a po večeři je Vám k dispozici bar s nabídkou alko a i nealko nápojů a domácích dobrot, tlačenky, utopenců, palačinky. Přijďte si s námi popovídat nebo jen tak posedět.

Domácí limonády jsou trend, na kterém frčíme

Milujeme chuť domácích limonád a nejsme sami. Ochutnejte domácí bezkonkurenční malinovku, perlivou citronádu, ostrou zázvorovou, lehkou bezinkovou nebo něžnou levandulovou. Můžete je mít ve variantě s bublinkami i bez.

Vaříme na přání

Pokud se rozhodnete uspořádat na Baurově Dvoře firemní akci, večírek nebo dokonce svatbu, jsme připraveni se maximálně postarat o Vaši spokojenost - připravíme pro Vás raut, vepřové hody nebo svatební hostinu. A věříme, že Vám bude chutnat.

Domácí zázvorová limonáda je velmi oblíbená
Snídaňový buffet je každý den trochu jiný
 č.4