Pokoje

V penzionu Baurů Dvůr máme pro naše hosty připraveno 13 pokojů s kapacitou 45-48 lůžek.

Pokoje jsou útulné a funkčně zařízené, preferujeme pohodlí našich hostů, proto se snažíme nabízet pokoje s dostatečným a komfortním prostorem pro Vaši dovolenou. Zajímavostí je interiér pokojů i penzionu zdobený patchworkovými výrobky.

Pro naše nejmenší hosty jsme každý pokoj označili obrázkem, aby se děti lépe orientovaly v penzionu. Na každém pokoji se děti mohou seznámit s dvěma šumavskými skřítky.

Každý pokoj má vlastní obrázek, aby si děti mohly lépe zapamatovat, kde bydlí

 

Pokoj č. 1 (U prasátka)

je náš nejmenší pokoj. V pokoji je připraveno dvoulůžko a vlastní koupelna s WC. Výhled z pokoje je do dvora. Nabízíme jej nejraději jednotlivcům nebo párům.

Pokoj č. 2 (U tří zajíčků)

je dvoulůžkový pokoj s dvoulůžkem a s možností přistýlky. Má výhled do dvora a vlastní koupelnu s WC.

 

Pokoj č. 3 (Na valníku)

je třílůžkový pokoj, který má dvoulůžko a další samostatné lůžko (nejedná se o přistýlku, ale pevnou postel). Je na konci chodby a má výhled do dvora. Vlastní koupelna s WC je samozřejmostí.

 

Pokoj č. 4 (V traktůrku)

je třílůžkový pokoj s dvoulůžkem a další samostatnou postelí. Nachází se na konci chodbičky a má výhled na Javorník. Má také vlastní koupelnu s WC.

 

Pokoj č. 5 (U dvou oveček)

je třílůžkový pokoj. Na pokoji najdete dvoulůžko a další samostatné lůžko, z okna pokoje se můžete kochat výhledem na Javorník. Nechybí ani koupelna s WC.

Pokoj č. 6 (U oslíka)

je třílůžkový pokoj - dvoulůžko a třetí samostatné lůžko. Z pokoje vyhlížíte na Javorník, v pokoji najdete kromě vybavení i vlastní koupelnu s WC.

 
 

Pokoj č. 7 (U slepičky s kuřátky)

je také třílůžkový pokoj  s dvoulůžkem a třetím samostatným lůžkem. Výhled z pokoje je do dvora a na pokoji máte vlastní koupelnu s WC.

Pokoj č. 8 - apartmán (Ve stodole)

je pěti- až šestilůžkový pokoj. Má oddělenou ložnici se třemi lůžky (dvoulůžko a 3. postel), obytnou kuchyň s kuchyňskou linkou, základním vybavením nádobím, ledničkou, dvouplotýnkovým vařičem a rychlovarnou konvicí. V kuchyni jsou další dvě postele. Z pokoje je výhled na dvůr i směrem ke Zdíkovu - na přírodu. Apartmán má vlastní koupelnu s WC.

 

Pokoj č. 12 (V červeném traktůrku)

je čtyřlůžkový pokoj s variabilně posuvnými 4 postelemi. Pokoj je velmi vzdušný a má velikou komfortní koupelnu s WC. Do koupelny tohoto pokoje se vstupuje z chodbičky, ne přímo z pokoje. Koupelna patří pouze k tomuto pokoji a je uzymakatelná. Z pokoje vidíte na les a díváte se směrem ke Zdíkovu do přírody. Pokoj je blízko herny.

 

Pokoj č. 13 (U koníka)

je čtyřlůžkový dělený pokoj - prvním pokojem s dvěma lůžky se vchází dveřmi do druhé ložnice s dalšími dvěma lůžky. Pokoj má velikou koupelnu s WC, do které se vstupuje z chodbičky, ne přímo z pokoje. Koupelna patří pouze k tomuto pokoji a je uzymakatelná. I z tohoto pokoje vidíte na šumavskou přírodu. Pokoj je blízko herny.

 

Pokoj č. 17 (U červené kravičky)

je čtyř- až pětilůžkový pokoj s vlastní koupelnou. Pokoj má dvoulůžko a další dvě nebo tři, variabilně posuvné postele. Z pokoje se můžete kochat pohledem na rybníček. Pokoj má vlastní koupelnu s WC.

Pokoj č. 18 (U modré kravičky)

je čtyřlůžkový pokoj s nádherným výhledem na pastviny a do přírody směrem k Zadovu. Pokoj má dvoulůžko a dvě variabilně přemístitelné postele. Pokoj má vlastní prostotnou koupelnu s WC s výhledem na rybníček.

 
 
 

Pokoj č. 15 (U trampolíny)

je čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou s WC. Pokoj má dvoulůžko a palandu. Z pokoje vidíte krásně na dvůr i do zahrádky a směrem na Zadov. Pokoj má vlastní koupelnu.

 
     

Pokoje, stejně jako celý penzion jsou nekuřácké.

Na každém pokoji jsou připraveny osušky a ručník. V koupelně je pro Vaše nejmenší připraveno stupátko k umyvadlu, dětská redukce na záchod a nočník.